FAQ

У Вас шкіряне взуття?

Ми займаємося продажем взуття більше 15 років. Останні десять із них продаємо взуття винятково з різних видів натуральної шкіри. А останні три роки в асортименті почало з'являтися взуття з текстилю.

Чиє виробництво?

Ми співпрацюємо з великою кількістю українських виробників та з деякими іноземними (Туреччина, Польща, Іспанія, Португалія), які використовують найкращу сировину і комплектуючі, а також слідкують за модою і вдосконалюють виробництво, використовуючи світовий досвід.

Як часто приходить новий товар?

Щотижня ми отримуємо до двадцяти моделей, так як співпрацюємо з великою кількістю компаній і постійно розширюємо асортимент.

Де придбати взуття великих розмірів?

У нас завжди в наявності взуття великих розмірів : чоловічі — 45, 46, 47, 48, 49 жіночі — 40, 41, 42, 43 А також жіночі «малюки» — 32, 33, 34, 35

Чи можна розтягувати взуття?

Розтягувати взуття можна, а часто навіть необхідно. Якщо Ви купили дуже тісне взуття, а повернути або обміняти немає можливості, то слід звернутися за професійною консультацією у взуттєвий магазин або до компетентного майстра з ремонту і розтяжки взуття. У наших магазинах ми надаємо безкоштовну і безстрокову послугу з розтягування взуття, придбаного у нас. Якщо носити занадто тісне взуття, то це може призвести до небажаних наслідків, таких як запалення суглобів, поява мозолів, різних захворювань. Краще за все підбирати взуття правильно, як за розміром, так і за об'ємом і підйомом стопи. Це збереже Ваше здоров'я і заощадить Ваші гроші.